Диадема "Леа"

Ръчно изработена от

полускъпоценни камъни,

естествени перли и кристали Swarovski.

35.00 лв.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Диадема “Леа””
Close Menu
×

Cart